Sortieren

Triedenie a oprava

Máme kvalifikovaných pracovníkov v želanom čase na Vami určenom mieste v smenovej prevádzke, alebo v našich halách.

Firewall

Firewall / brána kvality

100%nou kontrolou všetkých produkovaných dielov zabezpečíme, že k Váš závod neopustia žiadne chybné diely. Na základe vyhodnotenia našej dokumentácie môžu byť včas odstránené procesné chyby.

End of line check / kontrola na konci linky

Na konci produkčnej línie budú montážne skupiny a systémové moduly odobrené a zdokumentované špeciálne vyškoleným personálom, malé odchýlky odstraňované priamo na mieste.

End_of_Line

Filter tovaru

Vytvorenie a implementácia riadeného systému kontroly vo Vašom podniku. Štandardizované postupy, jednotná dokumentácia a komunikačné cesty.

Warenfilter
Residenttaetig

Činnosti rezidenta

Odborný personál sa priamo na mieste stará o všetky záležitosti zabezpečenia kvality. Objektívne zastupujeme Vaše záujmy priamo u Vášho zákazníka.

Prozessoptimirung

Optimalizácie procesov

V kombinácii s našou oblasťou Engineeringu sme Vám schopní ponúknuť programy, ktoré v krátkom čase zlepšia Vaše produkty a kvalitu procesov tak, aby sa v konečnom dôsledku zvýšila a udržala efektivita Vášho podnikania na vysokej úrovni.

Testovacie jazdy

Podporíme Vás pri kontrole a vývoji Vašich automobilov. Tieto služby zabezpečíme skúseným a permanentne školeným personálom.

Testfahrten

Montáž / demontáž

Najmodernejšími výrobnými metódami a podľa systémov manažmentu zabezpečenia kvality ISO 9001 pre Vás na základe technickej dokumentácie, alebo pracovného postupu vykonávame montážne a demontážne práce. Úkony vykonávame priamo u Vášho zákazníka, alebo podľa lokality v našich kontrolno-montážnych halách.

Montage_Demontage
Mteriallogistik

Logistika materiálu

Zabezpečenie kvality a logistika z jednej ruky. Kontrolujeme diely skôr než sú u zákazníka, zabalíme a prevezmeme následné usporiadanie a transport.

Spotrepair

Beule / opravy karosérií bez nutnosti lakovania

Špeciálne školený personál opravuje na mieste malé poškodenia alebo hrče na karosérii s minimálnym nákladom bez nutnosti lakovania karosérie.